Casa Melissa Βίλα

  • 50 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Η Casa Melissa Βίλα Νάπολη απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο της Νάπολι και παρέχει πρόσβαση σε πολλά αξιοθέατα της περιοχής.

Η Casa Melissa Βίλα διαθέτει μπάνιο με μπιντέ και ξεχωριστή τουαλέτα. Διατίθενται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Σ' αυτό το κατάλυμα παρέχονται ψυγείο και φούρνος για αυτοεξυπηρέτηση. Σπεσιαλιτέ ιταλικής κουζίνας σερβίρονται στο O Marenaro, που απέχει 250 μέτρα από το κατάλυμα.

Το Κάστρο του Αυγού απέχει περίπου 3 χλμ. από αυτή την παραθεριστική κατοικία, ενώ η Βασιλική του Αγίου Φραγκίσκου της Πάολα είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Οι επισκέπτες επίσης θα βρουν Generale Pignatelli, που βρίσκεται μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Casa Melissa Βίλα Νάπολη
Krizia Home B&B Napoli
Τιμή μόνο για κινητά

Krizia Home B&B Napoli

162 μ από το κατάλυμα
USD 116 USD 104
ανά νύχτα
Napoli Suite
Τιμή μόνο για κινητά

Napoli Suite

183 μ από το κατάλυμα
USD 69 USD 62
ανά νύχτα
Casa Vacanze Hilton
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Vacanze Hilton

8.7
Έξοχο 41 σχόλια
203 μ από το κατάλυμα
USD 323 USD 291
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 10:00 έως 23:59
    Check-out: από 10:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας15063049LOB5771,IT063049C25AGC45D4
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η Casa Melissa Βίλα αεροδρόμιο;
      Η Casa Melissa Βίλα είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΝάποΛης.
    • ❓
      Πόσο κάνει η διαμονή σε η Casa Melissa Βίλα;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Casa Melissa Βίλα αποτελεί 153€.
    • ❓
      Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Casa Melissa Βίλα;
      Οι πελάτες της η Casa Melissa Βίλα παρακαλούνται να έρθουν στις 23:59 και να φύγουν μέχρι τις 12:00.
    • ❓
      Έχει εστιατόρια κοντά σε η Casa Melissa Βίλα;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Casa Melissa Βίλα περιλαμβάνουν O Marenaro και Antico Forno delle Sfogliatelle Calde Fratelli Attanasio.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Casa Melissa Βίλα Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο